Мектепте экологиялық сағат өткізілді/ В школе проведен экочас » КГУ ОШ№29
» » » Мектепте экологиялық сағат өткізілді/ В школе проведен экочас
қазан

Мектепте экологиялық сағат өткізілді/ В школе проведен экочас

Экологиялық сағат өскелең ұрпақты табиғатқа деген сүйіспеншілікке тәрбиелеу мақсатында өткізіледі.

Экологический час проводится с целью воспитания у подрастающего поколения любви к природе.

Эко сағаттың басты мәселелерінің бірі. Туған өлкені тану, патриоттық, рухани-адамгершілік және экологиялық тәрбиенің негізі. Өзін-өзі құрметтейтін әрбір адам туған жердің даму тарихын білуі, ұлттық салт-дәстүрді, жерді, туған жердің табиғатын дәріптеген танымал тұлғаларды білуі керек.

Одним из главных вопросов Экочаса. Изучение родного края – это основа патриотического, духовно-нравственного и экологического воспитания. Знать историю развития родного края, изучать национальные традиции, известных людей, которые прославили край, природу родного края должен каждый уважающий себя человек.

Экологиялық тәрбие – бұл бастауыш сынып оқушыларында экологиялық жауапкершілік пен экологиялық жауапты мінез-құлық сезімін, табиғатқа ұқыпты қарауды дамыту. Сонымен бірге табиғатты кең мағынада түсіну: адамның өмір сүруінің шарттарының жиынтығы ретінде – тек табиғи ғана емес, сонымен бірге адам оның өмір сүруі үшін жасаған материалдық жағдайлар – «екінші табиғат».

Экологическое воспитание – это развитие у учащихся младших классов чувства экологической ответственности и экологически ответственного поведения, бережного отношения к природе. Понимая при этом природу в широком смысле: как совокупность условий существования человека – не только естественных, но и созданных человеком материальных условий его существования – «второй природы».