№29 ЖББМ КММ-де ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған дебаттық турнирдің мектеп кезеңі өтті. / В КГУ ОШ №29 прошёл школьный этап дебатного турнира приуроченный к 30 летию независимости РК. » КГУ ОШ№29
» » №29 ЖББМ КММ-де ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған дебаттық турнирдің мектеп кезеңі өтті. / В КГУ ОШ №29 прошёл школьный этап дебатного турнира приуроченный к 30 летию независимости РК.
ақпан
2021

Турнирдің мақсаты: тәуелсіз шешімдер қабылдау кезінде сыни ойлау стратегиясын меңгеру дағдыларын дамыту және Тәуелсіз Қазақстан тарихының өзекті мәселелерін талдау барысында шындыққа қол жеткізу.

Цель турнира: развитие навыков владения стратегией критического мышления при принятии самостоятельных решений и достижения истины в ходе анализа актуальных проблем истории независимого Казахстана.

Похожие публикации: