Дебат турнирінің мектеп кезеңі / Школьный этап дебатного турнира » КГУ ОШ№29
» » Дебат турнирінің мектеп кезеңі / Школьный этап дебатного турнира
ақпан

Дебат турнирінің мектеп кезеңі / Школьный этап дебатного турнира

21.01.2021 жылы №29 ЖББМ КММ-де дебаттық турнирдің мектеп кезеңі өтті. Тақырып: Бұл палата ата-аналар балаларына қандай мамандық таңдау керектігін шешуі керек деп санайды!
Қатысушылар: Премьер-министр - Бақыт Жәнібек, Үкімет мүшесі - Смолкина Арина, оппозиция жетекшісі-Феллер Владимир, оппозиция мүшесі - Цой Мария. Төрешілік: ВР бойынша орынбасары - Алдабаева К. Г. және ур бойынша орынбасары-Сембеков Е. Ж.
_________________________
Пікірсайыс ойынында тақырып емес, дәлелдеу процесі, көпшілікті сендіру шеберлігі маңызды. Пікірталас режимінде көпшілік алдында сөйлеу бір уақытта ойлау және сөйлеу қабілетін дамытады, Шығармашылық пен тапқырлықты дамытады. Пікірсайыста тезистер мен дәлелдерді нақты тұжырымдап қана қоймай, қарсылықтарды жоққа шығарып, қарсыластардың сұрақтарына сенімді жауап беру керек.

21.01.2021 года в КГУ ОШ №29 прошёл школьный этап дебатного турнира. Поставленная тема: Эта палата считает, что родители должны решать, какую профессию выбрать их детям!
Участники: Премьер-министр- Бахыт Жанибек, член правительства- Смолкина Арина, лидер оппозиции-Феллер Владимир, член оппозиции- Цой Мария. Судейство: Зам. по ВР - Алдабаева К.Г и зам по УР - Сембеков Е.Ж.
_________________________
В игре Дебаты важна скорее не тема, а сам процесс доказательства, мастерство убеждения публики. Публичное выступление в режиме Дебатов развивает умение мыслить и говорить одновременно, развивает креативность и остроумие речи. В Дебатах необходимо не только четко сформулировать свои тезисы и аргументы, но и опровергнуть возражения и убедительно ответить на вопросы оппонентов.